logo

Produkty

 

 

CX190F Podlahová lišta ORAC DECOR Flex U-Profile d 200 x v 2 x š 3 cm

- 5%

Katalógy

Materiál:
ohybný
Povrch:
neupravený matný
Typ:
podlahové lišty
Výrobca: ORAC DECOR
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: Orac Decor/PodlahoLišta/CX190F
Dostupnosť: 10 dní
46.32 ks
Pôvodná cena 48.76, Zľava 5 %

Cena je za 1 celý kus v dĺžke 2bm. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v ohybnom, flexibilnom prevedení.

Podlahový/soklový profil je mimoriadne vkusný a moderný doplnok do vášho interiéru. Jeho prednosťou je praktický účel prekrytia obvyklých nedkonalostí pri ukončovaní podlahy, no čistou líniou, bez predelov a spojok, vyzdvihne plnú krásu akejkoľvek podlahy. V kombinácii s pevnými, neohybnými profilmi rovnakého tvaru poskytujú FLEXI profily riešenie pre priestor, kde sa nachádzajú aj oblúkové steny, výklenky či stĺpy. V modernom dizajne sa spájajú čisté línie podlahových líšt s podlahami vo vzhľade dreva alebo celoplošnými kobercami. Navyše, olemovaním v kontrastnom odtieni, profil podlahu elegantne prepojí so stenou.  Profily sú vysokoodolné a pevné. Po nalepení a vytmelení je  potrebné ich natrieť odolnou, kvalitnou umývateľnou farbou v bielom alebo inom odtieni. Niektoré podlahové profily majú z vnútornej strany špeciálny priestor s možnosťou vedenia elektrických a dátových  káblov. 

Produkt je kompatibilný s profilom v pevnom, neohybnom prevedení CX190.

Technické údaje: 

Materiál FLEX®

Rozmer

Polomer ohybu:

d 200 x v 2 x š 3 cm

R min = 30 cm

R* min = 130 cm

Výrobca Orac Decor

 

Materiál FLEX® disponuje vysokou hustotou a presnými detailami. Je ľahký, odolný voči vlhkosti, má pevný povrch a rovnako tvarovú a rozmerovú stálosť. 

Výhody podlahových líšt ORAC DECOR® 

  • Pretierateľné vodouriediteľnými farbami,
  • povrch je veľmi pevný, odolný proti mechanickému poškodeniu,
  • vodeodolné, 
  • jednoduchá inštalácia,
  • bez predelov a spojok,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov,
  • moderný dizajn.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ flexi profilu použite lepidlo DecoFix Pro alebo DecoFix Hydro. Tento prvok je niekedy nutné na stenu pri aplikácii prišróbovať a miesta kde sa nachádzajú zapustené hlavičky šróbov pretmeliť a vybrúsiť do stratena. Na spoje medzi lištami použite Decofix Extra.

O  značke ORAC DECOR® 

Orac Decor®  je rodinným podnikom s viac než 40-ročnými skúsenosťami v oblasti výroby dekoratívnych prvkov pre váš interiér. Výrobky Orac Decor® vám umožňujú naplno zapojiť vašu kreativitu k vytvoreniu jedinečného priestoru vďaka svojej všestrannosti, jednoduchej inštalácii a používaniu. Vďaka Orac Decor® tak dokážete do svojho domova priniesť krásu, vysokú kvalitu a trvanlivý design.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom