logo

Produkty

 

 

C343 Garnižová lišta ORAC DECOR Heritage d 200 x v 19 x š 25 cm

- 5%

Katalógy:

Typ:
garnižové lišty
Povrch:
neupravený matný
Materiál:
tvrdený
Výrobca: ORAC DECOR
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: Orac Decor/Rohová lišta/C343
Dostupnosť: 10 dní
159.52 ks
Pôvodná cena 167.92, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cena je za 1 celý kus v dĺžke 2bm. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Mimoriadne vkusný a moderný doplnok do vášho interiéru. Garnižový profil  s veľmi jednoduchou montážou a elegantným tvarom nechá vyniknúť plnej kráse textílií - závesov a záclon a zároveň skryje na strope upevnené vodiace koľajničky.
 
Garnižový a zároveň aj rohový profil v jednom tvare olemovaním stropu zjednotí pohľadovú íniu a prepojí celú miestnosť. Profil je vybavený širokou lepiacou plochou, vďaka čomu je možné použiť ho nielen ako rohový stropný profil, ale tiež ako garnižovú a stropnú lištu pre nepriame osvetlenie. Rohové či stropné profily sú zároveň riešením na prekrytie nedokonalostí v rovinatosti ako aj prasklín či elektrických káblov medzi stenou a stropom. 
 
Po aplikácii je línia profilov bez predelov a spojok. Profily je po vytmelení potrebné natrieť kvalitnou umývateľnou farbou v bielom alebo inom odtieni.  

 Technické údaje: 

Materiál Purotouch®

Rozmer

d 200 x v 19 x š 25 cm

Výrobca Orac Decor

 

Materiál Purotouch® disponuje vysokou hustotou a presnými detailami. Je ľahký, odolný voči vlhkosti, má pevný povrch a rovnako tvarovú a rozmerovú stálosť s tvrdosťou dreva. 

Výhody rohových líšt ORAC DECOR® 

  • Pretierateľné vodouriediteľnými farbami,
  • povrch je veľmi pevný, odolný proti poškodeniu,
  • vodeodolné, 
  • jednoduchá inštalácia,
  • bez predelov a spojok,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ profilu použite lepidlo DecoFix Pro alebo DecoFix Hydro.  Na spoje medzi lištami použite Decofix Extra.

O značke ORAC DECOR® 

Orac Decor®  je rodinným podnikom s viac než 40-ročnými skúsenosťami v oblasti výroby dekoratívnych prvkov pre váš interiér. Výrobky Orac Decor® vám umožňujú naplno zapojiť vašu kreativitu k vytvoreniu jedinečného priestoru vďaka svojej všestrannosti, jednoduchej inštalácii a používaniu. Vďaka Orac Decor® tak dokážete do svojho domova priniesť krásu, vysokú kvalitu a nadčasový design.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom