logo

Produkty

 

 

BZ6001 Panel GRANDECO Belize 5 x 75 x 300 cm

NOVINKA

Katalóg BELIZE:

Farba:
zmes farieb
Motív:
kvety
Druh:
Moderné fototapety
Odolnosť:
stredná odolnosť
Materiál:
vlies
Výrobca:
GRANDECO
Výrobca - Kolekcia:
GRANDECO Belize
Rozmer:
3,75 x 3 m
Výrobca: MARBURG
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: GrandecoBoutique/Belize/BZ6001
Dostupnosť: na objednávku
239.26 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Panely s rozmanitým vzorom kvetín a rastlín. Unikátny osviežujúci šperk doplní Vaše steny rôznych veľkostí. V interiéri každého domova rozprúdia príjemnú atmosféru plnú života.

Uvedená cena je za jeden rozmer, ktorý obsahuje 5 kusov panelov. Panely tvoria vzor, ktorý je možné opakovať.

Technické údaje:

Materiál vlies
Farba
zmes farieb
Odolnosť stredná odolnosť
Rozmer 6 panelov = 375 x 300 cm 1 panel = 75 x 300 cm
Výrobca GRANDECO
Kolekcia Belize

Kolekcia BELIZE Vás prevedie po najvzdialenejších kútov sveta. Moderné trendy ladia spolu s prírodnými motívmi a spolu s nadčasovými farbami a vzormi pohladia všetky Vaše zmysli. Vyberte sa každý deň s tapetami od BELIZE na výlet do neznáma. Tapetovanie spolu s kolekciou je plné radosti z jednoduchej aplikacie a s farbami ktoré ostanú dlhodobo svieže. Vytvorte doma tú správnu atmosféru so štýlom, ktorý čaká iba na Vás!

Prečo si vybrať vliesové panely?
 
Vliesové panely na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.
 
O značke GRANDECO

Predstavujeme jedného z najväčších výrobcov nástenných dekorácií - GRANDECO. Spoločnosť vyrába ako aj vlastné kolekcie tak aj nástenné dekorácie pre privátne značky. Predstavuje to tak celkovú produkciu, ktorá zahŕňa ročne viac ako 11 miliónov roliek. Ich sortiment aj naďalej rastie a rozširuje sa. Neustále sledovanie nových a nových trendov, ktoré im pomáhajú udržiavať a spevniť pozíciu lídra.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?