logo

Produkty

 

 

B19 Dekoračné vankúše (3ks) spálňová sada so štólou Meander

ŠITÉ U NÁS
Výplň:
Výrobca: Kapamat AG - štúdio bývania
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: Vankúše/Meander
Dostupnosť: na sklade
58 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Každá sada je výnimočná. Presne ako Vy. Zo sady je len jediný kus.

Nádherná sada dekoračných vankúšov do obývačky alebo spálne. V sade spolu so štólou na toaletný stolík alebo posteľ. Všetky výrobky zo sady sú obojstranne použiteľné. Vzor je je na oboch stranách, pričom jedna strana je vždy tmavšia. Luxusné dekoračné vankúše majú ojedinelú farbu, perleťovo-medenú. Pri pôsobení svetla sa miestami farba mení na striebristú, ba dokonca až staroružovú.

Obliečky na vankúše sú zo 100% polyesteruušité s láskou v našom interiérovom štúdiu v Žiline v spolupráci s našou hand-made textilnou dekoratérkou. Výroba obliečok teda aspoň čiastočne podporuje malých podnikateľov a rast lokálnej ekonomiky.

V našom interiérovom štúdiu pracujeme s kvalitnými látkami, ktoré nám dodávajú poprední európski výrobcovia bytového textilu. V týchto sadách sme brali na vedomie aj dopad na životné prostredie a rozmýšľali, ako využiť zbytky nádherných látok, ktoré by inak skončili v koši. A tak vznikli tieto originálne sady dekoračných vankúšov do obývačky, spálne, či kuchyne.

Výplň: biely prešívaný vankúš, duté vlákno, 100 % polyester. Vankúš je vhodný pre alergikov a astmatikov.

Uvedená cena je za 1 sadu. 1 sada obsahuje 3x vankúš 60 x 40 cm bez výplne alebo s výplňou spolu so štólou v rozmere 113 x 19 cm.
 
Farba perleťovo-medená
Materiál 100% polyester
Rozmery 60 x 40 cm (vankúš)
  113 x 19 cm (štóla)
Vzor buržoázny, ornamentálny
Výplň bez výplne (58 eur)
  s výplňou (70 eur)
  100% polyester
  vhodné pre alergikov a astmatikov
Šitie na Slovensku
  Bash - kreatívne štúdio
 

Ako sa starať o dekoračné vankúše

 
Pranie: ručné/do 30°C
Žehlenie: áno, na nízkej teplote
 
Milí zákaznící, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb Vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.