logo

Produkty

 

 

B15 Dekoračné vankúše (3ks) luxusná sada obojstranná so štólou

ŠITÉ U NÁS UŽ VYPREDANÉ
Výplň:
Výrobca: Kapamat AG - štúdio bývania
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: Vankúše/buržo/modro-krém
Dostupnosť: vypredané
52 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Každá sada je výnimočná. Presne ako Vy. Zo sady je len jediný kus.

Nádherná sada dekoračných vankúšov do obývačky alebo spálne. V sade spolu so štólou na toaletný stolík alebo posteľ. Všetky výrobky zo sady sú obojstranne použiteľné. Látka je nadštandardná a robustnejšia s prešívanými kvetinovými vzormi. Vzor je je na oboch stranách, pričom jedna strana je vždy tmavšia.

Obliečky na vankúše sú zo 100% polyesteruušité s láskou v našom interiérovom štúdiu v Žiline v spolupráci s našou hand-made textilnou dekoratérkou. Výroba obliečok teda aspoň čiastočne podporuje malých podnikateľov a rast lokálnej ekonomiky.

V našom interiérovom štúdiu pracujeme s kvalitnými látkami, ktoré nám dodávajú poprední európski výrobcovia bytového textilu. V týchto sadách sme brali na vedomie aj dopad na životné prostredie a rozmýšľali, ako využiť zbytky nádherných látok, ktoré by inak skončili v koši. A tak vznikli tieto originálne sady dekoračných vankúšov do obývačky, spálne, či kuchyne.

Výplň: biely prešívaný vankúš, duté vlákno, 100 % polyester. Vankúš je vhodný pre alergikov a astmatikov.

Uvedená cena je za 1 sadu. 1 sada obsahuje 3x vankúš 60 x 40 cm bez výplne alebo s výplňou spolu so štólou v rozmere 111 x 22 cm.
 
Farba pieskovo-modrá (1 strana)
  slonovinovo-krémová (1 strana)
Materiál 100% polyester
Rozmery 60 x 40 cm (vankúš)
  111 x 22 cm (štóla)
Vzor buržoázny, ornamentálny
Výplň bez výplne (52 eur)
  s výplňou (60 eur)
  100% polyester
  vhodné pre alergikov a astmatikov
Šitie na Slovensku
  Bash - kreatívne štúdio
 

Ako sa starať o dekoračné vankúše

 
Pranie: ručné/do 30°C
Žehlenie: áno, na nízkej teplote
 
Milí zákaznící, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb Vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.