logo

Produkty

 

 

AA0 Dekoračné vankúše vintage (2ks) 2 veľkosti na výber sliepky

ŠITÉ U NÁS
Rozmery:
Výplň:
Výrobca: PRESTIGIOUS TEXTILES
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: PT/Sliepky/vankúše/sliepky2x
Dostupnosť: na sklade
35 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Originálna sada dvoch dekoračných obliečok na vankúše s chutným vzorom sliepočiek vo vidieckom štýle, s ktorými sa budete cítiť v spojení s prírodou, či už máte posedenie s kamarátmi v obývačke vo Vašej víkendovej chate alebo pozeráte film pohodlne usadený na sedačke pokope so svojou rodinou.

Obliečky na vankúše sú zo 100% bavlny, ušité s láskou v našom interiérovom štúdiu v Žiline v spolupráci s našou hand-made textilnou dekoratérkou, vyrobené od anglickej značky Prestigious Textiles, ktorá je prestížnym výrobcom kvalitného bytového textilu v Európe.

 
Uvedená cena je za 1 sadu. 1 sada obsahuje 2 kusy dekoračných vankúšov bez výplne alebo s výplňou. Vzor: oba vankúše sliepky.
 
Materiál 100% bavlna
Rozmery 50 x 50 cm (2ks)
alebo 60 x 40 cm (2ks)
Vzor vintage - sliepky (2ks)
Výplň bez výplne (35 eur)
  s výplňou (45 eur)
Výrobca Prestigious Textiles

 

Ako sa starať o bavlnené vankúše

 
Pranie: ručné/do 30°C
Žehlenie: áno

Milí zákaznící, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb Vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.