logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

8513.1 Servírovacie podnosy IVV A

NOVINKA

Katalóg 2021

Farba:
číra, priehľadná
Materiál:
Sklo
Výrobca:
IVV
Výrobca - Kolekcia:
IVV Design Studio 2021
ID produktu: IVV/A/Podnos/8513.1
Výrobca: IVV
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: do 30 dní
36.12
ks

Servírovací podnos od IVV. Minimalistický a všestranný. Podnos môžete použiť na servírovanie pokrmov alebo ako vázu či napríklad svietnik na sviečku. IVV si pre Vás pripravila kopu praktických a zároveň veľmi dizajnových kúskov, ktoré spolu vytvoria moderný nádych umenia.
 
Uvedená cena je za jeden kus.
 
Technické údaje:
 
Materiál sklo
Farba
číra, priehľadná
Rozmery Ø 18 cm / h 8,5 cm
Výrobca IVV
Kolekcia Design Studio 2021
 
O značke IVV
 
Spoločnosť IVV bola založená skupinou sklárskych majstrov v roku 1952, v samom srdci Toskánska. IVV sa rozrástla v priebehu niekoľkých rokov na z jedných z hlavných európskych výrobcov ručne vyrábaného skla a fúkaného skla. Celá technika výroby sa spája s výskumom materiálu, dizajnu a tradičných remeselných techník. Cieľ je vytvárať objekty, ktoré renovujú a menia interiéry a ich jedálenské stoly.
 
Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.