logo

Produkty

 

 

1S123 Set kvetináčov LNN Ø 19 x 30 h / Ø 24 x 43 h / Ø 28 x 55 h cm (3ks)

Katalógy:
Fashion
 
 
L'oca Nera 2024
 
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Fashion
Materiál:
Kov
Farba:
biela
Výrobca:
L'OCA NERA
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Fashion/SetKvetináčov/1S123
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
291.39 set
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dekoratívne kvetináče dodajú Vášmu interiéru nádych umenia. Dekorácia má záruku kvality a štýlový dizajn od talianskeho výrobcu L'oca Nera. Netradičný tvar, jedinečný vzor a farebné prevedenie vytvára z nej originálny kúsok, ktorý si zaslúži pozornosť.

Uvedená cena je za jeden set. Jeden set obsahuje 3 kusy.

Technické údaje:

Materiál kov
Farba
biela
Rozmery
Ø 19 x 3 cm,
Ø 24 x 43 cm,
Ø 28 x 55 cm
Počet
3 ks
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia
Fashion
 
Domov je vyjadrením jednotného vkusu a štýlu, ktorý predstavuje schopnosť obklopovať sa krásnymi vecami a vytvoriť tak príjemné, exkluzívne interiéry. Módny domov hovorí o sofistikovaných, elegantných interiéroch, kde dizajn vytvára pohodlné izby a toto kúzlo je ešte zosilnené ohromujúcou atmosférou, ktorá vychádza priamo z obrazov a bytových doplnkov kolekcie Fashion.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom