logo

Produkty

 

 

1S122 Set stolíkov LNN 19 x 19 x 50 h / 22 x 22 x 60 h / 25 x 25 x 70 h cm (3ks)

Katalógy:
Fashion
 
 
L'oca Nera 2024
 
Farba:
zlatá
Výrobca:
L'OCA NERA
Materiál:
Kov
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Fashion
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Fashion/SetStolíkov/1S122
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
207.78 set
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Veľmi vkusný set stolíkov z kolekcie Fashion. Trendy farebné prevedenie zlatej a kovového materiálu. Záruka kvality a štýlového dizajnu od talianskeho výrobcu L'oca Nera. Kolekcia navyše vytvorila veľa produktov, ktoré k sebe dokonalo padnú. Nečakajte a vyberte si k stolíkom ďalšie vkusné dekorácie.

Uvedená cena je za jeden set. Jeden set obsahuje 3 kusy.

Technické údaje:

Materiál kov
Farba
zlatá
Rozmery
19 x 19 x 50 h cm,
22 x 22 x 60 h cm,
25 x 25 x 70 h cm
Počet
3 ks
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Fashion
 
Domov je vyjadrením jednotného vkusu a štýlu, ktorý predstavuje schopnosť obklopovať sa krásnymi vecami a vytvoriť tak príjemné, exkluzívne interiéry. Módny domov hovorí o sofistikovaných, elegantných interiéroch, kde dizajn vytvára pohodlné izby a toto kúzlo je ešte zosilnené ohromujúcou atmosférou, ktorá vychádza priamo z obrazov a bytových doplnkov kolekcie Fashion.
 
O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom