logo

Produkty

 

 

1Q221 Sieťotlač na plátne bez rámu LNN 120 x 120 cm

Katalógy:
Fashion
 
 
L'oca Nera 2024
 
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Fashion
Farba:
zmes farieb
Výrobca:
L'OCA NERA
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Fashion/Obraz/1Q221
Dostupnosť: skladom 1 Ks
314.76 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderný obraz s ozdobnými prvkami v kombinácii kontrastných farieb, ktoré mu dodávajú eleganciu a tajuplnosť. Umenie na stene, ktoré Vám umožní sledovať západ či východ slnka priamo z Vašej obývačky. Nádherný dizajn od talianskeho výrobcu.

Uvedená cena je za jeden kus. Obraz sa predáva bez rámu.

Technické údaje:

Materiál sieťotlač na plátne
Farba
zmes farieb
Rozmery 120 x 120 cm
Orámovanie bez rámu
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia
Fashion

Domov je vyjadrením jednotného vkusu a štýlu, ktorý predstavuje schopnosť obklopovať sa krásnymi vecami a vytvoriť tak príjemné, exkluzívne interiéry. Módny domov hovorí o sofistikovaných, elegantných interiéroch, kde dizajn vytvára pohodlné izby a toto kúzlo je ešte zosilnené ohromujúcou atmosférou, ktorá vychádza priamo z obrazov a bytových doplnkov kolekcie Fashion.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom