logo

Produkty

 

 

1Q219 Maľovaný obraz bez rámu LNN 120 x 150 cm

Katalógy:
Urban
 
 
L'oca Nera 2023
 
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Urban
Farba:
zmes farieb
Výrobca:
L'OCA NERA
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Urban/Obraz/1Q219
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
604.92 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Maľovaný abstraktný obraz so zlatou fóliou, mu dodá štýl a jedinečnosť. Umenie na stene, ktoré svojou farebnosťou iste očarí každého Vášho hosťa. Záruka kvality a štýlového dizajnu od talianskeho výrobcu. Ľahko kombinovateľné s jedinečnými doplnkami z kolekcie Urban.

Uvedená cena je za jeden kus. Obraz sa predáva bez rámu.

Technické údaje:

Materiál akryl na plátne
Farba zmes farieb
Rozmery 120 x 150 cm
Orámovanie bez rámu
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Urban

Kolekcia Urban preferuje jednoduchú a elegantnú atmosféru. S touto atmosferou vytvára precízne interiéry. Vyniká kontrastami medzi rafinovanými a jednoduchými predmetmi, ktoré si zamilujete. Štýlová kolekcia Urban vytvára vycibrené elegantné interiéry, kde je ideálne žiť s ľuďmi, ktorých milujeme.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom