logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

 

 

1Q204 Sieťotlač na plátne LN 82 x 122 cm

Katalógy:
Modern country
 
L'oca Nera 2021
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
zmes farieb
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Modern country
ID produktu: LN/Modern country/Obraz/1Q204
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: 30 dní
143.86
Pôvodná cena 159.84, Zľava 10 %
Ks

Obraz v ráme prinesie do Vášho interiéru nový dizajn. Jedinečný vzor v kombinácií s pestrým farebným prevedením vytvára z neho originálny kúsok, ktorý si zaslúži pozornosť nejedného milovníka umenia.

Uvedená cena je za jeden kus. Obraz sa predáva s rámom.

Technické údaje:

Materiál sieťotlač na plátne
Farba
zmes farieb
Rozmery 82 x 122 cm
Orámovanie
s rámom
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Modern country
 

Kolekcia Modern country v sebe spája formálnosť a estetickosť súčasnosti s prírodnými, harmonickými odtieňmi. Povrch použitých materiálov vykazuje známky času, čo ešte viac umocňuje pocit útulnej, intímnej a diskrétnej atmosféry elegancie priamo vo vašom interiéri.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom