logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

 

 

1Q185 Sieťotlač na plátne LN 73 x 103 cm

Katalógy:
Urban
 
 
L'oca Nera 2021
 
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Urban
Farba:
červená
Výrobca:
L'OCA NERA
ID produktu: LN/Urban/Obraz/1Q185
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: 30 dní
137.80
Pôvodná cena 153.11, Zľava 10 %
Ks

Abstraktný obraz v ráme osvieži Vaše steny interiéru. Doprajte si zážitok z krásneho umenia! Navyše sa dokonale hodí aj k ostatným doplnkom z kolekcie Urban, ktoré iba čakajú na to kedy ich objavíte!

Uvedená cena je za jeden kus. Obraz sa predáva s rámom.

Technické údaje:

Materiál sieťotlač na plátne
Farba
červená, zmes farieb
Rozmery 73 x 103 cm
Orámovanie
s rámom
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Urban
 

Kolekcia Urban preferuje jednoduchú a elegantnú atmosféru. S touto atmosferou vytvára precízne interiéry. Vyniká kontrastami medzi rafinovanými a jednoduchými predmetmi, ktoré si zamilujete. Štýlová kolekcia Urban vytvára vycibrené elegantné interiéry, kde je ideálne žiť s ľuďmi, ktorých milujeme.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom