logo

Produkty

 

 

1Q179 Sieťotlač na plátne bez rámu LNN 137 x 99 cm

Katalógy:
Contemporaneo
 
 
L'oca Nera 2023
 
 
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
zmes farieb
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Contemporaneo
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Contemporaneo/Obraz/1Q179
Dostupnosť: skladom 1 Ks
327.06 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Abstraktný obraz prinesie do Vášho interiéru nový štýl. Netradičný a jedinečný vzor, pestré farebné prevedenie vytvára z neho originálny kúsok, ktorý si zaslúži pozornosť.

Uvedená cena je za jeden kus. Obraz sa predáva bez rámu.

Technické údaje:

Materiál sieťotlač na plátne
Farba
zmes farieb
Rozmery 137 x 99 cm
Orámovanie
bez rámu
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Contemporaneo
 

Kolekcia Contemporaneo je inšpirovaná denno denným životom okolo nás. Jeho rýchle zmeny a súčasný štýl volí krásu, jednoduchosť a pohodlie teplého a ústretového domova. Vďaka rozmanitým a krásnym dekoráciam či predmetom, ktoré dozdobujú štýl kolekcie, je veľmi jedinečný a osobný. Zažite chvíle relaxácie a potešenia s kolekciou Contemporaneo!

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom