logo

Produkty

 

 

1Q157 Obraz kvety LN 80x120cm s rámom

- 10% NÁŠ TIP

1Q157 Obraz kvety LN 80x120cm s rámom

 

Výrobca: L'OCA NERA Fashion
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Fashion/Obraz/1Q157
Dostupnosť: skladom 1 ks
151.98 ks
Pôvodná cena 168.87, Zľava 10 %

Dodajte svojmu interiéru elegantný nádych obrazom v ráme s kvetinovým motívom. Kombinácia pastelových farieb a zlatých tónov vnesie do vášho domova eleganciu a moderný pôvab.

Moderný obraz s kvetom v jemných farbách, ktoré mu dodávajú ženskosť a eleganciu. Umenie na stene, ktoré so zlatistými odleskami iste očarí každé oko Vášich hostí. Nádherný dizajn od talianskeho výrobcu.

Uvedená cena je za jeden kus. Obraz sa predáva s rámom.

Technické údaje:

Materiál tlač s fóliou na plátne
Farba
zmes farieb/zlatá
Rozmery 80 x 120 cm
Orámovanie s rámom
Farba rámu čierna
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Fashion
 

Domov je vyjadrením jednotného vkusu a štýlu, ktorý predstavuje schopnosť obklopovať sa krásnymi vecami a vytvoriť tak príjemné, exkluzívne interiéry. Módny domov hovorí o sofistikovaných, elegantných interiéroch, kde dizajn vytvára pohodlné izby a toto kúzlo je ešte zosilnené ohromujúcou atmosférou, ktorá vychádza priamo z obrazov a bytových doplnkov kolekcie Fashion.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.