logo

Produkty

 

 

1M195 Keramická váza LNN 24 x 23 x 32 h cm

Katalógy:
Modern country
 
 
L'oca Nera 2024
 
Materiál:
Keramika
Výrobca:
L'OCA NERA
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Modern country
Farba:
hnedá
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/ModernCountry/Váza/1M195
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
120.48 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dekoračná keramická váza pre milovníkov umenia. Jednoduché línie a príjemná farebná kombinácia zútulnia váš domov a zároveň vám umožnia zažiť dotyk s umením. Vytvorte chic kombináciu spolu s keramickou vázou 1M196.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál keramika
Farba
hnedá
Rozmery 24 x 23  x 32 h cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Modern country
 
Kolekcia Modern country v sebe spája formálnosť a estetickosť súčasnosti s prírodnými, harmonickými odtieňmi. Povrch použitých materiálov vykazuje známky času, čo ešte viac umocňuje pocit útulnej, intímnej a diskrétnej atmosféry elegancie priamo vo vašom interiéri.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom