logo

Produkty

 

 

1M184 Keramická váza LNN Ø 25,5 x 20 cm

Katalógy:
Mediterraneo
 
 
L'oca Nera 2023
 
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
žltá
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Mediterraneo
Materiál:
Keramika
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Mediterraneo/Váza/1M184
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
97.14 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dekoračná keramická váza pre milovníkov umenia. Premyslené línie a príjemná farebná kombinácia zútulnia váš domov a zároveň vám umožnia zažiť dotyk s umením. Navyše sa dokonale hodí aj k ostatným doplnkom z kolekcie Mediterraneo, ktoré iba čakajú na to kedy ich objavíte! Záruka kvality a štýlového dizajnu od talianskeho výrobcu L'oca Nera.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál keramika
Farba
žltá
Rozmery Ø 25,5 x 20 cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Mediterraneo
 
Kolekcia Mediterraneo od talianskeho výrobcu L'oca Nera je inšpirovaná nebom a zemou, kde modrá farba Stredozemného mora ešte väčšmi vyniká v žiari ligotavých svetlých a tmavých farieb plných kontrastov. Kombinácia čistých farieb a bielej s výraznými tyrkysovými odtieňmi a zlatými prelyvmi s nádychom prímorskeho prostredia dodáva celej kolekcii neokázalý luxus a eleganciu.

Doplňte Váš dizajn!

Kolekcia Mediterraneo je veľmi rozmanitá kolekcia. Ponúka množstvo farebných prevedení a ešte množstvo perfektných kombinácií.

Dekoračné vázy a misky od kolekcie Mediterraneo vytvorili perfektné kombinácie, ktoré Vám nesmú uniknúť!

Dekoračná váza od Mediterraneo

Dekoračná misa od Mediterraneo

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom