logo

Produkty

 

 

1M157 Porcelánová dóza LNN 23,5 x 8 x 26 h cm

Katalógy:
Fashion
 
 
L'oca Nera 2024
 
Farba:
zelená
Výrobca:
L'OCA NERA
Materiál:
Porcelán
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Fashion
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Fashion/Dóza/1M157
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
120.48 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dekoračná porcelánová dóza s neobyčajným vzorom v pestrom farebnom prevedení. Poskytne malý úschovný priestor pre rôzne drobnosti a zároveň perfektne oživí váš interiér. Dokonalá chic kombinácia spolu s porcelánovou dózou 1M158.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál porcelán
Farba
zelená, zlatá
Rozmery 23,5 x 8 x 26 h cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Fashion
 
Domov je vyjadrením jednotného vkusu a štýlu, ktorý predstavuje schopnosť obklopovať sa krásnymi vecami a vytvoriť tak príjemné, exkluzívne interiéry. Módny domov hovorí o sofistikovaných, elegantných interiéroch, kde dizajn vytvára pohodlné izby a toto kúzlo je ešte zosilnené ohromujúcou atmosférou, ktorá vychádza priamo z obrazov a bytových doplnkov kolekcie Fashion.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom