logo

Produkty

 

 

1L132 Sklenená šperkovnica LNN 12 x 12 x 6,5 h cm

NOVINKA
Katalógy:
Modern country
 
 
L'oca Nera 2024
 
Výrobca:
L'OCA NERA
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Modern country
Materiál:
Sklo
Farba:
tyrkysová
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/ModernCountry/Šperk/1L132
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
27.06 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dekoračná sklenená šperkovnica pre dámy. Premyslené línie a príjemná farebná kombinácia zútulnia váš domov a zároveň vám umožnia zažiť dotyk s umením. Krásne kombinovateľný s bytovými doplnkami kolekcie Modern country dodá vášmu interiéru nádych harmónie a diskrétnej elegancie.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál sklo
Farba
tyrkysová
Rozmery 12 x 12 x 6,5 h cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Modern country
 
Kolekcia Modern country v sebe spája formálnosť a estetickosť súčasnosti s prírodnými, harmonickými odtieňmi. Povrch použitých materiálov vykazuje známky času, čo ešte viac umocňuje pocit útulnej, intímnej a diskrétnej atmosféry elegancie priamo vo vašom interiéri.

Doplňte Váš dizajn!

Kolekcia Modern country prináša prírodný štýlový dizajn do interiéru. Ponúka množstvo prevedení a ešte množstvo perfektných kombinácií.

Dekoračné vázy od kolekcie Modern country vytvorili perfektné kombinácie, ktoré Vám nesmú uniknúť!

Sklenené šperkovnice od Modern Country

Sklenené šperkovnice od Modern Country

Sklenené šperkovnice od Modern Country

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom