logo

Produkty

 

 

1J189 Odkladací stolík LNN Ø 38,5 x 35 h cm

NOVINKA
Katalógy:
Urban
 
 
L'oca Nera 2024
 
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Urban
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
sivá, šedá
Materiál:
MDF
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Urban/Stolík/1J189
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
103.29 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Veľmi vkusný odkladací konferenčný alebo kávový stolík z kolekcie Urban. Trendy farebné prevedenie modrosivej a prírodného dreva. Záruka kvality a štýlového dizajnu od talianskeho výrobcu L'oca Nera. Kolekcia navyše vytvorila veľa produktov, ktoré k sebe dokonalo padnú. Nečakajte a vyberte si k stolíku ďalšie vkusné dekorácie.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál laminované MDF
Farba
sivá, šedá, hnedá
Rozmery Ø 38,5 x 35 h cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Urban
 
Kolekcia Urban preferuje jednoduchú a elegantnú atmosféru. S touto atmosferou vytvára precízne interiéry. Vyniká kontrastami medzi rafinovanými a jednoduchými predmetmi, ktoré si zamilujete. Štýlová kolekcia Urban vytvára vycibrené elegantné interiéry, kde je ideálne žiť s ľuďmi, ktorých milujeme.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom