logo

Produkty

 

 

1G151 Stolová lampa LNN Ø 36 x 57 h cm

NOVINKA
Katalógy:
Modern country
 
 
L'oca Nera 2024
 
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Modern country
Farba:
biela
Materiál:
Keramika
Výrobca:
L'OCA NERA
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/ModernCountry/Lampa/1G151
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
295.08 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Designové stolové svietidlo dokonale prežiari vaše interiérové priestory a zároveň do nich prinesie lúče plné príjemnej pohody. Perfektne zladená farebná kombinácia od kvalitného talianskeho výrobcu Vám interiér naplní diskrétnou harmóniou a eleganciou.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál keramika / látkové tienidlo
Farba biela
Rozmery Ø 36 x 57 h cm
Príkon max. 1 x 42W E27 exclusive
Napätie 230V
Krytie IP20
Energetická trieda A++ ... E
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Modern Country

Kolekcia Modern country v sebe spája formálnosť a estetickosť súčasnosti s prírodnými, harmonickými odtieňmi. Povrch použitých materiálov vykazuje známky času, čo ešte viac umocňuje pocit útulnej, intímnej a diskrétnej atmosféry elegancie priamo vo vašom interiéri.

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom