logo

Produkty

 

 

1B103 Sklenené ťažítko LNN 9,5 x 11,5 h cm

Katalógy:
Contemporaneo
 
 
L'oca Nera 2024
 
Farba:
zmes farieb
Výrobca:
L'OCA NERA
Materiál:
Sklo
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Contemporaneo
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Contemporaneo/Ťažítko/1B103
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
52.86 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Designové sklenené dekorácie v jednoduchej farebnej kombinácií sú vhodné na oživenie každého interiéru. Využitie si však nájdu aj ako ťažítko na večne rozlietané dokumenty vo vašej pracovni.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál sklo
Farba
zmes farieb
Rozmery Ø 9,5 x 11,5 h cm
Počet
1 kus
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Contemporaneo
 
Kolekcia Contemporaneo je inšpirovaná denno denným životom okolo nás. Jeho rýchle zmeny a súčasný štýl volí krásu, jednoduchosť a pohodlie teplého a ústretového domova. Vďaka rozmanitým a krásnym dekoráciam či predmetom, ktoré dozdobujú štýl kolekcie, je veľmi jedinečný a osobný. Zažite chvíle relaxácie a potešenia s kolekciou Contemporaneo!

Doplňte Váš dizajn!

Kolekcia Contemporaneo je veľmi rozmanitá kolekcia. Ponúka množstvo farebných prevedení a ešte množstvo perfektných kombinácií.

Sklenené ťažítka od kolekcie Contemporaneo vytvorili perfektné kombinácie, ktoré Vám nesmú uniknúť!

Sklenené ťažítko od Contemporaneo

Sklenené ťažítko od Contemporaneo

Sklenené ťažítko od Contemporaneo

Sklenené ťažítko od Contemporaneo

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom