logo

Produkty

 

 

1A124 Taburetka LNN Ø 35 x 40 h cm

Katalógy:
Fashion
 
 
L'oca Nera 2024
 
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Fashion
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
bordová
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Fashion/Taburet/1A124
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
167.22 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderná dekoračná taburetka od kvalitného talianskeho výrobcu L'oca Nera jednoducho zútulní váš domov, zatiaľ čo jej príjemný povrch bude hýčkať vaše zmysly.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál polyesterová tkanina, drevená konštrukcia, kovový pásik
Farba
bordová, zlatá
Rozmery Ø 35 x 40 h cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Fashion
 
Domov je vyjadrením jednotného vkusu a štýlu, ktorý predstavuje schopnosť obklopovať sa krásnymi vecami a vytvoriť tak príjemné, exkluzívne interiéry. Módny domov hovorí o sofistikovaných, elegantných interiéroch, kde dizajn vytvára pohodlné izby a toto kúzlo je ešte zosilnené ohromujúcou atmosférou, ktorá vychádza priamo z obrazov a bytových doplnkov kolekcie Fashion.

Doplňte Váš dizajn!

Kolekcia Fashion je veľmi rozmanitá kolekcia. Ponúka množstvo farebných prevedení a ešte množstvo perfektných kombinácií.

Krásne kombinovateľný nábytok s ostatnými bytovými doplnkami z kolekcie Fashion.

Taburetka od Fashion

Taburetka od Fashion

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom