logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

1A115 Moderné kreslo LN 66 x 72 x 82h cm

NOVINKA
Katalógy:
Contemporaneo
 
 
L'oca Nera 2021
 
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
hnedá
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Contemporaneo
ID produktu: LN/Contemporaneo/Kreslo/1A115
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: 30 dní
376.22
Pôvodná cena 418.02, Zľava 10 %
Ks

Veľmi vkusné moderné kreslo od Contemporaneo. Do Vášho interiéru prinesie kúsok elegancie. Kreslo má záruku kvality a štýlový dizajn od talianskeho výrobcu L'oca Nera. Kolekcia navyše vytvorila veľa produktov, ktoré k sebe dokonalo padnú.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál EKO-koža / drevená konštrukcia a nohy
Farba
hnedá
Rozmery 66 x 72 x 82h cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Contemporaneo
 
Kolekcia Contemporaneo je inšpirovaná denno denným životom okolo nás. Jeho rýchle zmeny a súčasný štýl volí krásu, jednoduchosť a pohodlie teplého a ústretového domova. Vďaka rozmanitým a krásnym dekoráciam či predmetom, ktoré dozdobujú štýl kolekcie, je veľmi jedinečný a osobný. Zažite chvíle relaxácie a potešenia s kolekciou Contemporaneo!

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom