logo

Produkty

 

 

1B108 Sklenené ťažítko LN

- 5% NOVINKA
Katalógy:
L'oca Nera 2022
Farba:
zmes farieb
Výrobca:
L'OCA NERA
Materiál:
Sklo
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Ethno chic
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/EthnoChic/Ťažítko/1B108
Dostupnosť: 30 dní
57.23 Ks
Pôvodná cena 60.24, Zľava 5 %

Designové sklenené dekorácie v jednoduchej farebnej kombinácií sú vhodné na oživenie každého interiéru. Využitie si však nájdu aj ako ťažítko na večne rozlietané dokumenty vo vašej pracovni.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál sklo
Farba
zmes farieb
Rozmery Ø 17,5 cm
Počet
1 kus
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Ethno chic
 
Ethno Chic je kolekcia, ktorá prináša ručne vyrobené, vzácne a drahé predmety, umelecké a jednoduché, ale za to nevyhnutné. Prichádzajú z rôznych miest sveta. Ich štýl je preferovaný tými, ktorí sa radi obklopujú rafinovanou a kozmopolitnou atmosférou. Presne takto môžeme charakterizovať úchvatnú kolekciu Ethno Chic!

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom