Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

Zlatá tapeta s motívom jemných pásikov-1bm

Cena 38.28
Dostupnosť: 21 dní
Farba:
zlatá

Výrobca: OMEXCO
Záručná doba: 24 mesiacov
bm

Netkaná zlatá tapeta. S motívom jemných pásikov, vhodná do luxusného interiéru.

Opakovanie vzoru: 11 cm
Materiál: celulóza + PES
Šírka: 100 cm
184 g / m2
ekologické
Natierať : stenu
Farebne stále
nehorľavé
predávané na metre
vyžaduje si obrátené lepenie (otáčanie vzoru)

Tapety Fragments sú tlačené a reliéfne netkané tapety. Inšpiráciou pre ich dizajn boli nepravidelné steny vápenca, ktoré sa často používali v tzv. domoch "Case study" ( architektonický experiment v USA pod záštitou časopisu Umenie a architektúra, ktorý poveril najlepších vtedajších architektov, aby navrhovali cenovo dostupné moderné domy po druhej svetovej vojne.)

V ponuke tapiet môžete nájsť farebné odtiene, ktoré pripomínajú silné záblesky zelenej trávy, mandarínky, či  hrdze. Tieto sa môžu striedať s jemnejšími hmlistými odtieňmi nefritu, svetlošedej, tmavošedej, vápencovošedej, či krémovej farby. Niektoré tapety sú rozšírené o kovovo iskrivé farby žltej, zlatej, striebornej, bronzovej, či platinovej.

Vďaka nadčasovej elegancii designu, bohatému sfarbeniu a rovnako aj vďaka technickej kvalite tapiet sú tieto vhodné na použitie v rôznych prostrediach ( obytné priestory, kancelárie,...)

UPOZORNENIE:
Pri nákupe tapiet sledujte posun vzoru (raport), ktorý je označený pri každej tapete individuálne, kvôli dostatočnému množstvu tapiet.

Vzhľadom na rozdiely v nastaveni farieb monitorov zobrazena farba tapety sa môže líšiť od skutočného produktu/farby/.


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom