Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

Vertikálna obruba 64 - doplnok k ILE de FRANCE vš. odt.

Cena 6.72
Dostupnosť: 7-14 dní
Kód produktu: 64
Farba:
Výrobca: CHELSEA STONE
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Uvedená cena ja za 1ks - 45 x 14,5cm. Predávané na kusy.

Doplnkový komponent  vyrábaný k  typu kameňa  Ile de France v príslušnom farebnom odtieni..

Doplnky - bordúry, rímsy, stĺpy alebo sokle môžte využiť  na rôznych plochách, ktoré potrebujete doplniť alebo ozvláštniť.

ILE de FRANCE  - kameň s jemnou pórovitou textúrou inšpirovaný krásou stredomoria, kde je takýto kameň veľmi často používaný. Tvoria ho nepravidelne opracované kamenné kvádre rôznych rozmerov.  Univerzálne použiteľný umelý kameň pre interiérové steny, fasády, sokle domov, múry, zásteny, krby, stĺpy, kúpeľne , ploty a okrasné plochy s využitím rôznych doplnkových komponentov.

Umelý kameň ILE de FRANCE je vyrobený z kvalitného, plne prefarbeného betónu s odľahčujúcimi časticami z keramzitu ( úspora 30% váhy ) . Rozmerovo presné diely doplnené aj rohovými prvkami a doplnkami - viď karta príslušenstvo. Je vhodný do vonkajšieho prostredia, ale aj do interiéru. Po nalepení sa hydrofobizuje doporučeným prostriedkom na betón Lukofob - viď karta príslušenstvo, aby bol kameň stabilizovaný aj pre mokré prostredie a vodoodpudivý. Takúto hydrofobizáciu je doporučené opakovať po niekoľkých rokoch ( cca 3 - 5 rokov ). Tieto obklady sú obľúbené a bežne sa používajú ako vonkajšie obklady fasád.

TECHNICKÉ  ÚDAJE

Váha: 3 kg
Rozmery: 45 x 14,5 cm
Stredná hrúbka: 4,5 cm
Typ: Exteriér/Interiér
Možnosti použitia: doplnok ku kameňu Ile de France
   
   
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom