logo

Produkty

 

 

TRITONE Tritone Beige 01 Keramická mozaika DUNIN (7,6x22,8cm/1ks)

- 5%

Katalógy:

 

Výrobca:
DUNIN
Druh:
keramické
Kolekcia:
Tritone
Farba:
béžová
Povrch:
lesklá
Výrobca: DUNIN
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: DUNIN/Tritone/TritoneBeige01
Dostupnosť: 5 - 14 dní
2.09 ks
Pôvodná cena 2.20, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Geometrické obklady z kolekcie DUNIN Tritone sú efektnou kombináciou tradície a moderného dizajnu. V závislosti od použitých farieb a prvkov môžete získať moderný alebo klasický interiér.

Uvedená cena  je za 1 ks mozaiky v rozmere cca 7,6 x 22,8 cm.

TECHNICKÉ  ÚDAJE:

Farba béžová
Materiál keramika
Rozmery 7,6 x 22,8 cm
Počet kusov na 1m2 71,5 ks/m2
Cena za m2 - €
Výrobca DUNIN
Kolekcia Tritone

Štrukturálne dlaždice Tritone s trojrozmerným povrchom sú alternatívou k tradičnej keramike a umožňujú Vám hrať sa nielen s farbami, ale aj s textúrami, pretože existujú v plochých, konvexných aj konkávnych formách – v miestnostiach sa vytvára trojrozmerný efekt. Obklady určujú nový trend usporiadania a zároveň porušujú stereotyp použitia výrobkov obdĺžnikového tvaru v kúpeľniach, čím vytvárajú efekt luxusných stien. biela, béžová, matná čierna, modrá. Samostatne sa dá objednať obklad vypuklý, plochý, s priehlbinou alebo ich kominácia.

Kolekcia TRITONE je dizajnermi navrhnutá tak, že si môžete vyskladať stenu zo všetkých troch druhov jednotlivých kúskov - hadkej, s okrajom aj vypuklej.

Použite:

  • odporúčané ako interiérové dokončovacie prvky vo vnútri budov
    kúpeľňové steny, kuchyne, obývačky

Vhodné lepidlá, špárovacie hmoty a ostatné potrebné pomôcky nájdete v sekcii príslušenstvo.

O značke DUNIN

Firma DUNIN sa zaoberá návrhom a výrobou dekoračných a obkladových produktov. Skupina mladých projektantov vytvára kolekcie, ktoré sledujú aktuálne módne trendy. Nimi ponúkané série sú charakterizované odvážnym designom a bohatou farebnosťou. DUNIN vytvára vzory, ktoré umožňujú odvážne, extravagantné riešenia pre Vaše nápady.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.