Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

Stolná lampa LN 1G102 - Ø 47 x 70 cm

Cena 281.09
Dostupnosť: 30 dní
Katalógy:
Loca Nera Catalog Loca Nera Catalog
Materiál:kov, sklo, látka
Súčasť kolekcie:Urban
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

 
Uvedená cena je za jedno svietidlo. V cene nie sú zahrnuté žiarovky konkrétneho svietidla.
Upozornenie: farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Designové stolové svietidlo dokonale prežiari vaše interiérové priestory a zároveň do nich prinesie lúče plné príjemnej pohody.

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

 

Technické údaje:

Zdroj: max. 1 x 60W E27 exclusive
Napätie: 230V
Krytie: IP20
Energetická trieda: A++ ... E
Farba: Biela, čierna
Rozmer: Ø 470 x 700 mm
Materiál: Sklo, látka

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom