Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

PRETTY LILI - PRLI 5542 13 09

Cena 30.60
Dostupnosť: 7-21 dní
Textúra:hladká
Veľkosť a hustota vzoru:žiadny vzor
Odolnosť:stredná odolnosť
Materiál:smart papier
Povrch:matný
Vzor:bez vzoru
Výrobca: Caselio
Záručná doba: 24 mesiacov
rolka

Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 10,05 x 0,53 m.

Tapeta: Pretty Lili - PRLI 5542 13 09

Rozmery rolky: 10,05 x 0,53 m                                                                                                                                                Opakovanie vzoru (raport) : 0 cm
Odtieň podkladu: bežový
Odtieň vzoru: žiadny
 

                 

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom