Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

Bez podlahových líšt vypadá prechod medzi podlahou a stenou nedokončený a holý a umožňuje ľahké poškodenie stien. Podlahové lišty nie sú len ozdoba. Chránia stenu, kryjú praskliny a niekedy tiež zakrývajú dilatačnú špáru pri drevených podlahách. V ponuke sú lišty biele a tiež s peknými imitáciami hliníka a nerezu.

Podlahové lišty sú vyrobené z odolnej plastickej hmoty HD polymer v bielej farbe, pričom povrch lišty je vo farbe imitujúcej hliník, alebo nerezovú oceľ. 

Podlahové lišty Mardom Decor sú tiež vodeodolné a dajú sa pretierať. Množstvo modelov ponúka ďaľšiu výhodu: kryjú rôzne káble.

 
Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Podlahová lišta MD017A (2bm/ks) na objednávku 10.37 € Podlahová lišta MD017A (2bm/ks) Interiérové podlahové lišty MARDOM DECOR - ozdobný profil využiteľný ako efektný prvok na skrášlenie každého obytného priestoru Podlahová lišta MD017SS (2bm/ks) na objednávku 10.70 € Podlahová lišta MD017SS (2bm/ks) Interiérové podlahové lišty MARDOM DECOR - ozdobný profil využiteľný ako efektný prvok na skrášlenie každého obytného priestoru Podlahová lišta MD234A (2bm/ks) na objednávku 12.65 € Podlahová lišta MD234A (2bm/ks) Interiérové podlahové lišty MARDOM DECOR - ozdobný profil využiteľný ako efektný prvok na skrášlenie každého obytného priestoru Podlahová lišta MD234SS (2bm/ks) na objednávku 12.65 € Podlahová lišta MD234SS (2bm/ks) Interiérové podlahové lišty MARDOM DECOR - ozdobný profil využiteľný ako efektný prvok na skrášlenie každého obytného priestoru Podlahová lišta MD356A (2bm/ks) na objednávku 15.60 € Podlahová lišta MD356A (2bm/ks) Interiérové podlahové lišty MARDOM DECOR - ozdobný profil využiteľný ako efektný prvok na skrášlenie každého obytného priestoru Podlahová lišta MD356SS (2bm/ks) na objednávku 15.60 € Podlahová lišta MD356SS (2bm/ks) Interiérové podlahové lišty MARDOM DECOR - ozdobný profil využiteľný ako efektný prvok na skrášlenie každého obytného priestoru Podlahová lišta MD359A (2bm/ks) na objednávku 10.65 € Podlahová lišta MD359A (2bm/ks) Interiérové podlahové lišty MARDOM DECOR - ozdobný profil využiteľný ako efektný prvok na skrášlenie každého obytného priestoru Podlahová lišta MD359SS (2bm/ks) na objednávku 10.65 € Podlahová lišta MD359SS (2bm/ks) Interiérové podlahové lišty MARDOM DECOR - ozdobný profil využiteľný ako efektný prvok na skrášlenie každého obytného priestoru