logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

Obraz - maľba na plátne LN 1Q172 - 62,5 x 125 cm

Cena 216.21
Dostupnosť: 30 dní
Súčasť kolekcie:
Mediterraneo
Kód produktu: LN - 1Q172
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
Ks

 

Uvedená cena je za 2 ks. Obraz sa predáva ako set 2 obrazov bez rámu.

Upozornenie: farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

 

Originalita medzi nebom a zemou, typický odtieň modrej naznačujúci jej pôvod z oblasti Stredozemného mora. To všetko sa stáva intenzívnejšie v žiare oslňujúcich svetiel, hlbokých farieb a ostrých kontrastov. Vďaka obrazom z kolekcie Mediterraneo vniká do domovov dômyselnosť farieb a rýdzosť bielych ľahkých tkanín. Takmer ako kaleidoskop, ktorý spája žiarivé lúče, množstvo odtieňov farieb, originalitu vzorov a pestrosť rôznych objektov.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

 

Technické údaje:

Materiál Sieťotlač na plátne
Rozmery setu 625 x 1250 mm
Rozmery obrazov 625 x 625 mm
Orámovanie bez rámu
Výrobca (Značka) L'oca Nera