Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

KUNTERBUNT - 45902

Cena 21.50
Dostupnosť: 7 - 14 dní
Veľkosť a hustota vzoru:
veľký
Odolnosť:
umývateľná
Farba:
ružová
Vzor:
geometrický
Materiál:
vlies

Výrobca: Marburg
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

 
Uvedená cena je za 1 rolku.
 
Rozmer: 5  x 0,16 m 
Opakovanie vzoru(raport): 0 cm
Materiál: vlies
Základný odtieň bordúry: biely s ružovým a sivým vzorom
 
 
Špeciálna kolekcia KUNTERBUNT je navrhnutá samotnými rodičmi a schválená deťmi. Izba môže byť dekorovaná pre dieťa, batoľa, ale aj malých školákov. Chlapci a dievčatá si môžu vybrať z rôznych farieb a  vzorov kvetinovej lúky, zlomyseľnej líšky, malého námorníka alebo kolotoča. Táto kolekcia obsahuje aj dve tapety s motívom hviezd, ktoré svietia v tme, a tak si vaše ratolesti prídu na svoje hoci aj uprostred noci...
 

Vliesové tapety na interiérové steny sú veľmi obľúbené kvôli variabilite povrchov, originalite vzorov a farieb, ale najmä jednoduchšej aplikácii. Sú vhodné do všetkých typov interiéru a na všetky bežné povrchy stien a stropov.

Čítajte viac...

Príprava podkladu:  odporúčame, aby bol podklad hladký, najlepšie vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané penetrácie a stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom a dodržiavajte návod na lepenie. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:  

Návod na lepenie tapiet
Koľko tapety potrebujem?

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom