logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

IL11 lišta na nepriame osvetlenie WALLSTYL N&M d 200 x v 8 x š 2 cm

NOVINKA

Katalógy:

Materiál:
tvrdený
Povrch:
neupravený matný
Typ:
nepriame osvetlenie
ID produktu: N&M/Wallstyl/NepriameO.L./IL11
Výrobca: N&M
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na objednávku
35.88
ks

Cena je za 1 celý kus v dĺžke 2bm. Profil sa predáva len na celé kusy. Profil v pevnom, neflexibilnom prevedení.

Osvetľovacie LED pásiky nie sú súčasťou dodávky, treba dokúpiť samostatne.

Lišty pre nepriame osvetlenie sú moderné, elegantné a veľmi praktické interiérové doplnky. Tieto profily ukrývajú nepriame LED osvetlenie a umožňujú tak vytvoriť jemné a jedinečné svetelné efekty. Všetky prvky vnesú do interiéru teplo a zbavia ho pocitu chladu a nedostatočnosti osvetlenia  typickej pre jediný zavesený svetelný zdroj. V kombinácii s rôznymi možnosťami LED pásikov ponúkajú veľmi zaujímavé a originálne osvetlenie. Plošné osvetlenie zabezpečuje dostatok svetla v celom interiéri, nepriame svetelné lampy zase intimitu pri večernej pohode alebo farebné podčiarknutie atmosféry. Vhodným návrhom tak vznikne praktický a dizajnovo veľmi atraktívny svetelný komplet.
 
Špeciálne profilovaný tvar umožňuje inštaláciu LED osvetlenia na určenú plochu lišty. Lištu môžete umiestniť tak, aby svetlo smerovalo dohora alebo dolu, položiť lištu na stenu čo strop. V prípade, že chcete na lištu umiestniť LED osvetlenie - doporučujeme ako podklad pred lepením osvetlenia použiť ALU pásku, ktorá zabezpečí tepelnú izoláciu a lepší odraz svetla. Montáž led pásikov a napojenie musí vykonať profesionálny lektrikár. Po aplikácii je línia profilov bez predelov a spojok. Profily je po vytmelení potrebné natrieť kvalitnou umývateľnou farbou v bielom alebo inom odtieni.
 
Ak použijete lišty na nepriame osvetlenie doporučujeme použiť LED klipy ny uchytenie svetelnej lišty.

Technické údaje: 

Materiál Polyuretan

Rozmer

d 200 x v 8 x š 2 cm

Výrobca N&M

Lišta na nepriame LED osvetlenie z polyuretánu o hustote cca 350kg/m3. Povrch lišty je veľmi hladký, odolný a bez pórov.

Výhody lemovacích líšt N&M

  • Pretierateľné vodouriediteľnými farbami,
  • povrch je pevný, hladký a vysokoodolný, profily z polyuretánu je možné upevniť do ľubovoľnej výšky,
  • vodeodolné,
  • jednoduchá inštalácia,
  • bez predelov a spojok,
  • neobsahuje toxické látky, bez azbestu a kyanidov.

Lepidlá vhodné na lepenie profilov nájdete v záložke príslušenstvo. Na tento typ profilu použite lepidlo Adefix 310 ml a Adefix plus 290 ml - na lepenie a tlmenie spojov.

O značke N&M

NOËL & MARQUET je synonymom desaťročných odborných znalostí prémiového dizajnu. Zaručuje pečať kvality, poradenstva najvyššej úrovne a servisu. Skúseností s dizajnom, inováciami, kvalitou a vývojom odráža štruktúrované portfólio. Svet NOËL & MARQUET čaká na objavenie v katalógu - nájdete nekonečno možností a prvky dizajnu pre Váš osobný a hlavne kreatívny priestor. 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom