logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.
Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk

Hrdza decor SLICK - 3 m2 flexibilný plát

Cena 225.25
Pôvodná cena 265.00, Zľava 15 %
Dostupnosť: 3 - 4 týždne
Efekt:
hrdza
Kód produktu: FP hrdza SLICK
Výrobca: NEMECKO
Záručná doba: 24 mesiacov
rolka

Uvedená cena je za jednu rolku - cca 3m2/ks. Produkt je možné zakúpiť iba ako celú rolku.

Ku každej rolke je potrebné objednať  príslušnú lepiacu hmotu, povrchový náter a prípadne škárovaciu hmotu. Správny povrchový náter a lepiacu hmotu nájdete v karte lepidlá a nátery.

Flexibilný plát - Hrdza decor WAFFLES

V súčasnosti veľmi moderný  dekor v podobe hrdzavého kovu sa použiva ako  obklad v interiéri a exteriéri. Tento obklad s moderným dizajnom  je  zhotovený z odolných minerálnych plnív , ktorého  povrch je vernou napodobeninou skutočného kovu s patinou  spôsobenou chemickou reakciou. Kresba každej rolky je preto  jedinečná. Materiál je veľmi príjemný na dotyk . Oproti skutočnémi kovu sa vyznačuje absorbciou hluku a dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Povrchy sú ohybné, ľahké a pachovo neutrálne.  Dodávané v podobe ohybnej , ľahkej rolky s jednoduchou aplikáciou.  

Rolka: 100 cm x 300 cm, využiteľná plocha cca 3m². Pri dvojitom reze je využiteľná plocha menšia.  

Použitie: Produkt je svojou  širokou škálou použitia a jednoduchou aplikáciou vhodný tak pre architektov a dizajnérov, ako aj pre domácich majstrov.

Vhodné na interiérové steny, fasády a sokle domov, múry, zásteny, krby, stĺpy, kúpeľne ( aj sprchové kúty), steny za kuch. linkami, nábytok ...Variabilita ukladania  je veľmi široká. Môžte ho aplikovať vodorovne, zvislo, v pôvodnej veľkosti plátov alebo narezaný na menšie rozmery, so špárou alebo bez. Je ľahko ohybný, je možné ho použiť aj na oblé podklady. Po nahriatí ho vyformujete  aj na vytvorenie rohov stien.

Flexibilný plát je možné aplikovať na bežné savé , ale s použitím správnych prostriedkov aj na nesavé podklady ako sklo, PVC, obklady, dlažbu, nábytok, drevo ap.

Pretože sa jedná o  produkt, ktorého povrchová farebnosť sa dosahuje chemickou reakciou, každý  m2 je originál, môže preto dôjsť k  farebnej a textúrovej variácii voči pôvodnej  vzorke.  Taktiež malé nedostatky na povrchu materiálu ( miesta nepokryté rovnomerne, drobný cudzorodý materiál, vrypy a kapiláry) dotvárajú vhodne tento moderný dizajn. 

 

Materiál: minerálne plnivá na bavlnenej tkanine

Hmotnosť: cca 15kg/ rolku (asi 5kg/m2  )   

Priemerná hrúbka: 3mm

Mrazuvzdorný: áno 

Stálosť: až do 150 °C

Vlastnosti: nízka hmotnosť, jednoduchá aplikácia s  úpravou rezaním, nehorľavý,  antistatický materiál bez usádzania prachu na povrchu - vhodný pre alergikov, odolný a úmývateľný, dobré tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti

Potrebná chémia pre správnu aplikáciu - príručka