Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

FRIENDS & COFFEE - 5622

Cena 42.97
Dostupnosť: 7-21 dní
Textúra:
hladká
Materiál:
vlies
Veľkosť a hustota vzoru:
veľký
Povrch:
lesklý vzor
Vzor:
imitácia kovu
Odolnosť:
stredná odolnosť
Výrobca: Cristiana Masi
Záručná doba: 24 mesiacov
rolka

Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 10,05 x 0,53 m.

Tapeta: Friends & Coffee - 5622

Rozmery rolky: 10,05 x 0,53 m                                                                                                                                               Opakovanie vzoru (raport) : 53 cm
Materiá: vlies
Odtieň podkladu: sivý
Odtieň vzoru: biely
 
                 

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom