Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

FRIENDS & COFFEE - 3245

Cena 42.97
Dostupnosť: 7-21 dní
Textúra:
hladká
Veľkosť a hustota vzoru:
hustý
Odolnosť:
stredná odolnosť
Povrch:
matný
Vzor:
hviezdy
Materiál:
vlies

Výrobca: Cristiana Masi
Záručná doba: 24 mesiacov
rolka

Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 10,05 x 0,53 m.

Tapeta: Friends & Coffee - 3245

Rozmery rolky: 10,05 x 0,53 m                                                                                                                                               Opakovanie vzoru (raport) : 26,5 cm
Materiá: vlies
Odtieň podkladu: biely
Odtieň vzoru: tmavomodrý

                 

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 

Na stiahnutie:


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom