Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

FLUID POCKET - FL25

Cena 49.35
Dostupnosť: 7-21 dní
Textúra:
plastická
Materiál:
sklená drť na vliesovej podložke
Odolnosť:
stredná odolnosť
Povrch:
podložka zo sklenej drte
Farba:
červenkastá
Veľkosť a hustota vzoru:
veľký
Vzor:
pásy
Výrobca: Texam home
Záručná doba: 24 mesiacov
bm

Uvedená cena je za 1 bežný meter. 

Tapeta: FL25

                                                                                                                                         
Opakovanie vzoru (raport) : 0 cm
Materiál: sklená drť na vliese
Odtieň podkladu: červenkastý
Odtieň vzoru: bordový, hnedastý

         

Vlies - inak povedané sklo vlákno, je novinka vo svete tapiet. Je to spodná strana tapety, ktorej rozmery sa nemenia pôsobením vody či lepenia, čím si pri lepení zachováva pôvodnú šírku. Spoje sa prisúvajú k sebe na doraz. Tiež ich obrovská výhoda spočíva aj v samotnom odstránení zo stien. Tým že sklo vlákno je pevnejšie, tapety sa strhávajú v celých pásoch za sucha dole a stena ostane neporušená.

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom