logo

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené
 

ŠTÚDIO BÝVANIA, s.r.o.

Martina Rázusa 7
010 01 Žilina
Slovenská republika

tel.č.: 041/700 21 93
email: info@studiobyvania.sk
 

Detské tapety CASELIO PRETTY LILI PRLI 6922 90 93

OBĽÚBENÉ
Materiál:
vlies
Odolnosť:
stredná odolnosť
Povrch:
lesklý vzor
Výrobca:
CASELIO
Výrobca - Kolekcia:
CASELIO Pretty Lili
Farba:
strieborná
Motív:
zvieratkový
Vzor:
detský
ID produktu: Caselio/PRETY LIL/PRLI69229093
Výrobca: Caselio
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: 7-21 dní
54.00
rolka

Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 10,05 x 0,53 m.

Tapeta: Pretty Lili - PRLI 6922 90 93

Rozmery rolky: 10,05 x 0,53 m                                                                                                                                               
Opakovanie vzoru (raport) : 1/2
Odtieň podkladu: biely
Odtieň vzoru: strieborný

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

                 

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Mnohí výrobcovia stále využívajú tapetový papier na výrobu kolekcií pre deti, kde sa ráta s tým, že rodičia siahnu po tejto alternatíve, pretože tapety tak ako deti rastú, budú vymieňať po kratšom období v porovnaní s trvalejšími druhmi. Zmenou dizajnu, farieb a vzorov pomôžu tapety vytvárať v detských izbičkách nové možnosti meniacich sa nárokov a trendov v rovnakom priestore.

Čítajte viac...

Unikátna Pretty Lili, detská kolekcia nájde pre izbu vašeho dievčatka to najlepšie. Ponúka širokú škálu farieb a motívov.  Zahŕňa všetko od hravej izby pre škôlkarku, po štýlovú spálňu pre teenegerku. 

CASELIO ponúka množstvo farieb a vzorovov, ktoré tvoria jedinečné tapety na prispôsobenie vášho interiéru a dokonale podčiarknú štýl vášho domova. Od roku 2004 výrobca tapiet, hľadá neustále novinky, vyrába trendy, farebné a radostné kolekcie.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom