Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

ANTARES - ANT107 - 91x100 cm

Cena 78.00
Dostupnosť: 7-21 dní
Výrobca: Omexco
Záručná doba: 24 mesiacov
bm

Cena je za 1 bežný meter tapety.

Táto tapeta sa predáva len na celé metre v uvedenej šírke / nie v štandardných rolkách /.  Môžete si kúpiť toľko metrov, koľko potrebujete.  Dodávané v návine.

Tapeta OMEXCO ANT107

Rozmery: šírka 91 cm                                                                                                                                                Opakovanie vzoru (raport) : 0 cm
Materiál: korok na vliesovej podložke
Základný odtieň: zlatá

              

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch. Originálny šperk pre vaše steny.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom