Naposledy zobrazené
Spôsoby platby
  • TatraPay
  • CardPay
  • Dobierka
  • Bankovým prevodom vopred

AKA 2102 - 91x100cm

Cena 45.78
Dostupnosť: 7-21 dní
Cena tapiet v kolekcii AKOYA:
45 - 77€

Výrobca: Omexco
Záručná doba: 24 mesiacov
bm

Cena je za 1 bežný meter tapety.

Táto tapeta sa predáva len na celé metre v uvedenej šírke / nie v štandardných rolkách /.  Môžete si kúpiť toľko metrov, koľko potrebujete.  Dodávané v návine.

Tapeta OMEXCO AKA 2102

Rozmery: šírka 91cm                                                                                                                                                Opakovanie vzoru (raport) : 0cm
Materiál: juta
Základný odtieň: čokoládový

                  

Exkluzívna tapeta v robustnej štruktúre, ktorú tvoria hrubé vlákna farbenej prírodnej juty ozvláštnené prirodzenými uzlíkmi v spojoch vypletaných vláken. Príťažlivú hrubú štruktúru horizontálneho vzoru zaujímavo prerušujú tentokrát priznané spoje jednotlivých tapetových pásov, ktoré sú v celkovej estetike týchto tapiet vítaným doplnkom.

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Originalita farby: Vezmite prosím na vedomie, že váš monitor môže skresliť skutočnú  farebnosť akéhokoľvek tovaru, čo ale nie je dôvodom na reklamáciu. Uvedenú skutočnosť berte pri objednávaní na vedomie. 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom