logo

Produkty

 

 

26744 Vliesové tapety Palau TROPICAL

Odolnosť:
stredná odolnosť
Materiál:
vlies
Povrch:
matný
Vzor:
rastlinný
Farba:
zmes farieb
Výrobca: HOHENBERGER
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: HOHENBERGER/Tropical/26744
Dostupnosť: 7-21 dní
94.20 rolka
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Uvedená cena je za 1 rolku tapety. Jedna rolka tapety obsahuje 8,5 x 0,7 m.

Upozornenie: farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.
 
Rozmery rolky: 8,5 x 0,7 m
Opakovanie vzoru (raport) : 45 cm
Materiál: vlies
Odtieň podkladu: čierny
Odtieň vzoru: zmes farieb - zelená, ružová, fialová, žltá
 
Tapety z kolekcie Tropical od nemeckého výrobcu Hohenberger sú inšpirované farbami a motívmi ďalekých tropických krajín. Odtiene modrej a zelenej prípomínajú vodu a palmy, zatiaľ čo fialová, ružová i tehlovočervená vzbudzuje pocit exotiky. Rastlinné a zvieracie motívy jednotlivých tapiet úžasne ladia s ručne maľovanými ornamentami v kriedových farbách, pričom vnášajú slobodu jednotlivým kombináciám. Nechajte sa aj vy oslniť tropickými motívmi s penovými, zlatými či striebornými odleskami a preneste sa do krajín ďalekej exotiky.

Vďaka použitému materiálu a kvalitnému spracovaniu je zaistená pevnosť, farebná stálosť, jednoduchá údržba a dlhá trvanlivosť. Tapety pôsobia tiež čiastočne ako tepelný a zvukový izolátor. Preklenujú drobné trhliny v podklade a sú ideálne na akýkoľvek povrch.

Podklad:  musí byť vystierkovaný /dôležité pre výborný výsledok a lepenie bez viditeľných spojov/, napenetrovaný a nosný - bez odlupujúcich sa častí. Odporúčané stierky viď karta príslušenstvo.

Lepenie: je potrebné sledovať priloženú etiketu s ikonami a technický popis. Použite správne lepidlo odporúčané výrobcom. Odporúčané lepidlá viď karta príslušenstvo.

Na stiahnutie:

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom