logo

Produkty

 

 

1A139 Taburetka LNN 42 x 42 x 43 h cm

NOVINKA
Katalógy:
Urban
 
 
L'oca Nera 2024
 
Výrobca:
L'OCA NERA
Farba:
sivá, šedá
Výrobca - Kolekcia:
L'OCA NERA Urban
Výrobca: L'oca Nera
Záručná doba: 24 mesiacov
ID produktu: LN/Urban/Taburet/1A139
Dostupnosť: 4 - 6 týždňov
270.48 Ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderná dekoračná taburetka od kvalitného talianskeho výrobcu L'oca Nera jednoducho zútulní váš domov, zatiaľ čo jej príjemný povrch bude hýčkať vaše zmysly.

Uvedená cena je za jeden kus.

Technické údaje:

Materiál polyesterová tkanina, drevená konštrukcia, kovové nožičky
Farba
sivá, šedá
Rozmery 42 x 42 x 43 h cm
Výrobca L'oca Nera
Kolekcia Urban
 
Kolekcia Urban preferuje jednoduchú a elegantnú atmosféru. S touto atmosferou vytvára precízne interiéry. Vyniká kontrastami medzi rafinovanými a jednoduchými predmetmi, ktoré si zamilujete. Štýlová kolekcia Urban vytvára vycibrené elegantné interiéry, kde je ideálne žiť s ľuďmi, ktorých milujeme.

Doplňte Váš dizajn!

Kolekcia Urban prináša eleganciu do interiéru. Ponúka množstvo farebných prevedení a ešte množstvo perfektných kombinácií.

Designová taburetka od Urban

Moderná lavica a taburetka od kolekcie Urban vytvorili perfektné kombinácie, ktoré Vám nesmú uniknúť!

O značke L'OCA NERA

Moderné dekorácie v štýle deco art, z ponuky talianskej značky  L'oca Nera, sú vhodným dizajnovým doplnkom každého interiéru. Vkusné a pôsobivé farebné kombinácie, očarujúca snivá atmosféra, štylizované prírodné scenérie, či dekoratívne prvky a kvalitné vypracovanie tvorí podmanivý celok.

Duch L'oca Nera je znamenitý, neustále sa vyvíja a drží krok s dobou. Predstavuje mikro architektúru a predmety, ktoré zosobňujú diskrétnosť domova a decentný luxus, ktorý odráža životný štyl ľudí, ktorí v ňom žijú. Všetky kolekcie sa zameriavajú na originálne detaily, ktoré vyzdvihujú vášeň k tradičnému remeslu, spájajúcemu umenie, dizajn, eleganciu a očarujúcu atmosféru. Predstavujú nádherné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálad a vášní.

Milí zákazníci, prosím berte na vedomie, že farebné odtiene výrobku nemusia byť presne totožné s uvedeným obrázkom vzhľadom na odlišnosť prenosu farieb vašim monitorom. Výrobca a ani dodávateľ nezodpovedajú za rozdiely farebného prevedenia originálneho výrobku, ktorý ste si objednali, preto uvedená skutočnosť nemôže byť podnetom pre reklamáciu.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom